zavřít

Letenky Dháka Zia (DAC)

Letisko Zia (DAC) patrí k mestu Dháka, domovskou krajinou ktorého je Bangladéš. Rezervujte si letenky do Dhaka - Zia. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Zia, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Dhaka lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Dháka - Zia
Medzinárodný názov letiska: Dhaka - Zia
Letisko patrí k mestu: Dháka
Časové pásmo: UTC+6
Kódy letiska: DAC (VGZR)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Dháka - Zia

Netaji Subhas Chandra (CCU) spadá pod mesto Kalkata, ktoré ležia v štáte India. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Netaji Subhas Chandra , alebo cestujte letecky do Indie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Netaji Subhas Chandra , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Kalkata za skvelé ceny.

Hľadáte letenky Tribhuvan (KTM) v meste Káthmandu ( Nepál)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Káthmandu - Tribhuvan , alebo cestujte letecky do Nepálu na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Tribhuvan , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Káthmandu, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 560 km

Letisko Mingaladon (RGN) patrí k mestu Yangon, domovskou krajinou ktorého je Mjanmarsko. Rezervujte si letenky - Mingaladon . Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Mingaladon , potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 638 km

Rezervácia letenky na letisko Dháka - Zia

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Zia

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.