zavřít

Letenky Brusel Brussels (BRU)

Letisko Brussels (BRU) patrí k mestu Brusel, domovskou krajinou ktorého je Belgicko. Rezervujte si letenky - Brussels. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Brussels, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Brusel - Brussels
Medzinárodný názov letiska: Brussels
Letisko patrí k mestu: Letenky Vilvoorde 37 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: BRU (EBBR)
Počet terminálov: 3

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Brusel - Brussels

Maastricht/aachen (MST) spadá pod mesto Maastricht, ktoré ležia v štáte Holandsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Maastricht/aachen, alebo cestujte letecky do Holandska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Maastricht/aachen, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Maastricht za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 143 km

Hľadáte letenky Schiphol (AMS) v meste Amsterdam ( Holandsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Amsterdamu - Schiphol, alebo cestujte letecky do Holandska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Schiphol, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Amsterdam, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 159 km

Letisko Lesquin (LIL) patrí k mestu Lille, domovskou krajinou ktorého je Francúzsko. Rezervujte si letenky - Lesquin. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Lesquin, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 160 km

Rezervácia letenky na letisko Brusel - Brussels

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Brussels

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.