zavřít

Letenky Brusel

Mesto leží v štáte Brusel. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Bruselu na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Brusel
Miestny názov mesta: Brussels (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Breissel, Brisel, Brisele, Briuselis, Bruiseal, Bruksel, Bruksela, Brukseli, Brukselo, Brusel, Brusela, Bruselas, Bruseles, Bruselj, Bruselo, Brusel?les, Brussel, Brussele, Brussels, Brussel?les, Bruxel, Bruxelas, Bruxellae, Bruxelles, Brwsel, Bryssel, Bréissel, Brüksel, Brüssel, Brüsszel, Citta di Bruxelles, Citt? di Bruxelles, ?????????, ??????, ???????, ???????, ???????, ????????, ????????, ?????, ??????, ??????, ????????, ??????, ?????????, ????????, ??????, ????, ???

Počet obyvateľov:1,02 mil. obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Brussels (Brusel) - 18 km
Správna oblasť: Letenky Brusel

Letenky do Bruselu a okolí

Brussels (BRU) spadá pod mesto Brusel, ktoré ležia v štáte Belgicko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Brussels, alebo cestujte letecky do Belgicka na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Brussels, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Brusel za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 18 km

Hľadáte letenky Lesquin (LIL) v meste Lille ( Francúzsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Lesquin, alebo cestujte letecky do Francúzska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Lesquin, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Lille, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 142 km

Letisko Maastricht/aachen (MST) patrí k mestu Maastricht, domovskou krajinou ktorého je Holandsko. Rezervujte si letenky - Maastricht/aachen. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Maastricht/aachen, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 160 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Brusel

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.