zavřít

Letenky Minsk Minsk 1 (MHP)

Hľadáte letenky Minsk 1 (MHP) v meste Minsk ( Bielorusko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Minsku - Minsk 1, alebo cestujte letecky do Bieloruska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Minsk 1, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Minsk, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Minsk - Minsk 1
Medzinárodný názov letiska: Minsk - Minsk 1
Letisko patrí k mestu: Letenky Minsk 1,74 mil. obyvatel
Časové pásmo: UTC+2
Kódy letiska: MHP (UMMM)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Minsk - Minsk 1

Minsk Mezinárodní (MSQ) spadá pod mesto Minsk, ktoré ležia v štáte Bielorusko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Minsku - Minsk Mezinárodní, alebo cestujte letecky do Bieloruska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Minsk Mezinárodní, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Minsk za skvelé ceny.

Letisko Borispol (KBP) patrí k mestu Kyjev, domovskou krajinou ktorého je Ukrajina. Rezervujte si letenky do Kyjeva - Borispol. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Borispol, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Kyjeva lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 506 km

Hľadáte letenky Snilow (LWO) v meste L Viv ( Ukrajina)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do L viv - Snilow, alebo cestujte letecky na Ukrajinu na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Snilow, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste L Viv, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 569 km

Rezervácia letenky na letisko Minsk - Minsk 1

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Minsk 1

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.