zavřít

Letenky Minsk

Mesto leží v štáte Minsk. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Minsku na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Minsk
Miestny názov mesta: Minsk (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

MINSK, Minsc, Minscum, Minsk, Minsk - ?????, Minska, Minskas, Minsko, Minszk, Mińsk, Myensk, Myenyesk, ?????, ????? , ?????, ?????, ??????, ?????, ?????, ?????, ??????, ????, ???, ????, ???

Počet obyvateľov:1,74 mil. obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Minsk 1 (Minsk) - 5 km
Správna oblasť: Letenky

Letenky do Minsku a okolí

Minsk Mezinárodní (MSQ) spadá pod mesto Minsk, ktoré ležia v štáte Bielorusko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Minsku - Minsk Mezinárodní, alebo cestujte letecky do Bieloruska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Minsk Mezinárodní, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Minsk za skvelé ceny.

Hľadáte letenky Borispol (KBP) v meste Kyjev ( Ukrajina)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Kyjeva - Borispol, alebo cestujte letecky na Ukrajinu na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Borispol, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Kyjev, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 506 km

Letisko Snilow (LWO) patrí k mestu L Viv, domovskou krajinou ktorého je Ukrajina. Rezervujte si letenky do L viv - Snilow. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Snilow, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do L viv lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 573 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Minsk

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.