zavřít

Letenky Altamira (ATM)

Letisko Altamira (ATM) patrí k mestu Altamira, domovskou krajinou ktorého je Brazília. Rezervujte si letenky - Altamira. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Altamira, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Altamira
Medzinárodný názov letiska: Altamira
Letisko patrí k mestu: Letenky Altamira 71 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-4
Kódy letiska: ATM (SBHT)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Altamira

Hľadáte letenky Eduardo Gomes (MAO) v meste Manaus ( Brazília)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Manaus - Eduardo Gomes, alebo cestujte letecky do Brazílie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Eduardo Gomes, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Manaus, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 867 km

M. Rondon (CGB) spadá pod mesto Cuiaba, ktoré ležia v štáte Brazília. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Cuiaba - M. Rondon, alebo cestujte letecky do Brazílie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na M. Rondon, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Cuiaba za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 912 km

Letisko Pinto Martins (FOR) patrí k mestu Fortaleza, domovskou krajinou ktorého je Brazília. Rezervujte si letenky - Pinto Martins . Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Pinto Martins , potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 1526 km

Rezervácia letenky na letisko Altamira

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Altamira

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.