zavřít

Letenky Bauru (BAU)

Hľadáte letenky Bauru (BAU) v meste Bauru ( Brazília)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Bauru, alebo cestujte letecky do Brazílie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Bauru, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Bauru, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Bauru
Medzinárodný názov letiska: Bauru
Letisko patrí k mestu: Letenky Bauru 335 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-3
Kódy letiska: BAU (SBBU)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Bauru

Letisko Londrina (LDB) patrí k mestu Londrina, domovskou krajinou ktorého je Brazília. Rezervujte si letenky - Londrina. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Londrina, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 241 km

Congonhas (CGH) spadá pod mesto Sao Paulo, ktoré ležia v štáte Brazília. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Sao Paulo - Congonhas, alebo cestujte letecky do Brazílie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Congonhas, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Sao Paulo za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 283 km

Hľadáte letenky Guarulhos (GRU) v meste Sao Paulo ( Brazília)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Sao Paulo - Guarulhos, alebo cestujte letecky do Brazílie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Guarulhos, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Sao Paulo, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 299 km

Rezervácia letenky na letisko Bauru

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Bauru

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.