zavřít

Letenky Belo Horizonte

Mesto leží v štáte Belo Horizonte. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Belo Horizonte na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Belo Horizonte
Miestny názov mesta: Belo Horizonte (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Bello Horizonte, Belo Horizonte, Belu-Orizonti, Cidade de Minas, ???? ?????????, ????-????????, ????-????????, ??? ?????????, ???????, ??????, ??????

Počet obyvateľov:2,37 mil. obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Pampulha (Belo Horizonte) - 6 km
Správna oblasť: Letenky Minas Gerais

Letenky do Belo Horizonte a okolí

Letisko Galeao Antonio Carlos Jobim (GIG) patrí k mestu Rio de Janeiro, domovskou krajinou ktorého je Brazília. Rezervujte si letenky do Rio de Janeira - Galeao Antonio Carlos Jobim. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Galeao Antonio Carlos Jobim, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Rio de Janeira lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Hľadáte letenky Eurico Sales (VIX) v meste Vitoria ( Brazília)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Eurico Sales, alebo cestujte letecky do Brazílie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Eurico Sales, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Vitoria, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 407 km

Guarulhos (GRU) spadá pod mesto Sao Paulo, ktoré ležia v štáte Brazília. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Sao Paulo - Guarulhos, alebo cestujte letecky do Brazílie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Guarulhos, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Sao Paulo za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 394 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí mesta Belo Horizonte

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.