zavřít

Letenky Campina Grande Joao Suassuna (CPV)

Joao Suassuna (CPV) spadá pod mesto Campina Grande, ktoré ležia v štáte Brazília. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Joao Suassuna, alebo cestujte letecky do Brazílie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Joao Suassuna, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Campina Grande za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Campina Grande - Joao Suassuna
Medzinárodný názov letiska: Campina Grande - Joao Suassuna
Letisko patrí k mestu: Letenky Campina Grande 349 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-3
Kódy letiska: CPV (SBKG)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Campina Grande - Joao Suassuna

Letisko Guararapes (REC) patrí k mestu Recife, domovskou krajinou ktorého je Brazília. Rezervujte si letenky do Recife - Guararapes. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Guararapes, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Recife lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 133 km

Hľadáte letenky Augusto Severo (NAT) v meste Natal ( Brazília)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Natal - Augusto Severo, alebo cestujte letecky do Brazílie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Augusto Severo, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Natal, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 142 km

Pinto Martins (FOR) spadá pod mesto Fortaleza, ktoré ležia v štáte Brazília. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Pinto Martins , alebo cestujte letecky do Brazílie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Pinto Martins , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Fortaleza za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 426 km

Rezervácia letenky na letisko Campina Grande - Joao Suassuna

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Joao Suassuna

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.