zavřít

Letenky Campinas Viracopos (VCP)

Letisko Viracopos (VCP) patrí k mestu Campinas, domovskou krajinou ktorého je Brazília. Rezervujte si letenky do Campinas - Viracopos. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Viracopos, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Campinas lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Campinas - Viracopos
Medzinárodný názov letiska: Campinas - Viracopos
Letisko patrí k mestu: Letenky Indaiatuba 180 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-3
Kódy letiska: VCP (SBKP)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Campinas - Viracopos

Congonhas (CGH) spadá pod mesto Sao Paulo, ktoré ležia v štáte Brazília. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Sao Paulo - Congonhas, alebo cestujte letecky do Brazílie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Congonhas, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Sao Paulo za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 71 km

Hľadáte letenky Guarulhos (GRU) v meste Sao Paulo ( Brazília)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Sao Paulo - Guarulhos, alebo cestujte letecky do Brazílie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Guarulhos, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Sao Paulo, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 81 km

Letisko Galeao Antonio Carlos Jobim (GIG) patrí k mestu Rio de Janeiro, domovskou krajinou ktorého je Brazília. Rezervujte si letenky do Rio de Janeira - Galeao Antonio Carlos Jobim. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Galeao Antonio Carlos Jobim, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Rio de Janeira lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Rezervácia letenky na letisko Campinas - Viracopos

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Viracopos

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.