zavřít

Letenky Carolina (CLN)

Letisko Carolina (CLN) patrí k mestu Carolina, domovskou krajinou ktorého je Brazília. Rezervujte si letenky - Carolina. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Carolina, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Carolina
Medzinárodný názov letiska: Carolina
Letisko patrí k mestu: Letenky Balsas 68 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-3
Kódy letiska: CLN (SBCI)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Carolina

Pinto Martins (FOR) spadá pod mesto Fortaleza, ktoré ležia v štáte Brazília. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Pinto Martins , alebo cestujte letecky do Brazílie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Pinto Martins , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Fortaleza za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 1033 km

Hľadáte letenky Arpt Luis R. Magalhaes (SSA) v meste Salvador ( Brazília)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Salvadoru - Arpt Luis R. Magalhaes, alebo cestujte letecky do Brazílie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Arpt Luis R. Magalhaes, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Salvador, či požičanie auta z autopožičovne.

Letisko M. Rondon (CGB) patrí k mestu Cuiaba, domovskou krajinou ktorého je Brazília. Rezervujte si letenky do Cuiaba - M. Rondon. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na M. Rondon, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Cuiaba lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 1119 km

Rezervácia letenky na letisko Carolina

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Carolina

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.