zavřít

Letenky Cascavel (CAC)

Letisko Cascavel (CAC) patrí k mestu Cascavel, domovskou krajinou ktorého je Brazília. Rezervujte si letenky - Cascavel. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Cascavel, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Cascavel
Medzinárodný názov letiska: Cascavel
Letisko patrí k mestu: Letenky Cascavel 257 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-3
Kódy letiska: CAC (SBCA)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Cascavel

Cataratas (IGU) spadá pod mesto Iguassu Falls, ktoré ležia v štáte Brazília. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Cataratas , alebo cestujte letecky do Brazílie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Cataratas , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Iguassu Falls za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 116 km

Hľadáte letenky Cataratas (IGR) v meste Iguazu ( Brazília)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Cataratas, alebo cestujte letecky do Brazílie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Cataratas, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Iguazu, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 118 km

Letisko Londrina (LDB) patrí k mestu Londrina, domovskou krajinou ktorého je Brazília. Rezervujte si letenky - Londrina. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Londrina, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 287 km

Rezervácia letenky na letisko Cascavel

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Cascavel

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.