zavřít

Letenky Corumba (CMG)

Letisko Corumba (CMG) patrí k mestu Corumba, domovskou krajinou ktorého je Brazília. Rezervujte si letenky - Corumba. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Corumba, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Corumba
Medzinárodný názov letiska: Corumba
Letisko patrí k mestu: Letenky Corumbá 97 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-4
Kódy letiska: CMG (SBCR)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Corumba

Hľadáte letenky M. Rondon (CGB) v meste Cuiaba ( Brazília)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Cuiaba - M. Rondon, alebo cestujte letecky do Brazílie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na M. Rondon, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Cuiaba, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 267 km

Viru Viru (VVI) spadá pod mesto Santa Cruz, ktoré ležia v štáte Bolívia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Viru Viru, alebo cestujte letecky do Bolívie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Viru Viru, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Santa Cruz za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 612 km

Letisko Silvio Pettirossi (ASU) patrí k mestu Asuncion, domovskou krajinou ktorého je Paraguaj. Rezervujte si letenky do Asunción - Silvio Pettirossi . Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Silvio Pettirossi , potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Asunción lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 371 km

Rezervácia letenky na letisko Corumba

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Corumba

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.