zavřít

Letenky Curitiba Afonso Pena (CWB)

Afonso Pena (CWB) spadá pod mesto Curitiba, ktoré ležia v štáte Brazília. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Curitiba - Afonso Pena, alebo cestujte letecky do Brazílie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Afonso Pena, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Curitiba za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Curitiba - Afonso Pena
Medzinárodný názov letiska: Curitiba - Afonso Pena
Letisko patrí k mestu: Letenky S?o José dos Pinhais 124 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-3
Kódy letiska: CWB (SBCT)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Curitiba - Afonso Pena

Hľadáte letenky Londrina (LDB) v meste Londrina ( Brazília)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Londrina, alebo cestujte letecky do Brazílie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Londrina, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Londrina, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 268 km

Letisko Congonhas (CGH) patrí k mestu Sao Paulo, domovskou krajinou ktorého je Brazília. Rezervujte si letenky do Sao Paulo - Congonhas. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Congonhas, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Sao Paulo lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 314 km

Guarulhos (GRU) spadá pod mesto Sao Paulo, ktoré ležia v štáte Brazília. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Sao Paulo - Guarulhos, alebo cestujte letecky do Brazílie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Guarulhos, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Sao Paulo za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 339 km

Rezervácia letenky na letisko Curitiba - Afonso Pena

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Afonso Pena

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.