zavřít

Letenky Curuzu Cuatia (UZU)

Hľadáte letenky Curuzu Cuatia (UZU) v meste Curuzu Cuatia ( Brazília)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Curuzu Cuatia, alebo cestujte letecky do Brazílie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Curuzu Cuatia, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Curuzu Cuatia, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Curuzu Cuatia
Medzinárodný názov letiska: Curuzu Cuatia
Letisko patrí k mestu: Letenky Uruguaiana 123 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-3
Kódy letiska: UZU (SATU)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Curuzu Cuatia

Letisko Silvio Pettirossi (ASU) patrí k mestu Asuncion, domovskou krajinou ktorého je Paraguaj. Rezervujte si letenky do Asunción - Silvio Pettirossi . Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Silvio Pettirossi , potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Asunción lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 274 km

Aeroparque Jorge Newbery (AEP) spadá pod mesto Buenos Aires, ktoré ležia v štáte Argentína. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Buenos Aires - Aeroparque Jorge Newbery, alebo cestujte letecky do Argentíny na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Aeroparque Jorge Newbery, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Buenos Aires za skvelé ceny.

Hľadáte letenky Ezeiza (EZE) v meste Buenos Aires ( Argentína)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Buenos Aires - Ezeiza, alebo cestujte letecky do Argentíny na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Ezeiza, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Buenos Aires, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 287 km

Rezervácia letenky na letisko Curuzu Cuatia

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Curuzu Cuatia

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.