zavřít

Letenky Franca (FRC)

Franca (FRC) spadá pod mesto Franca, ktoré ležia v štáte Brazília. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Franca, alebo cestujte letecky do Brazílie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Franca, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Franca za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Franca
Medzinárodný názov letiska: Franca
Letisko patrí k mestu: Letenky Franca 305 tisíc obyvatel
Časové pásmo: neznáme
Kódy letiska: FRC (SBFC)
Počet terminálov:

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Franca

Letisko Guarulhos (GRU) patrí k mestu Sao Paulo, domovskou krajinou ktorého je Brazília. Rezervujte si letenky do Sao Paulo - Guarulhos. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Guarulhos, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Sao Paulo lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 238 km

Hľadáte letenky Congonhas (CGH) v meste Sao Paulo ( Brazília)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Sao Paulo - Congonhas, alebo cestujte letecky do Brazílie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Congonhas, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Sao Paulo, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 244 km

Londrina (LDB) spadá pod mesto Londrina, ktoré ležia v štáte Brazília. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Londrina, alebo cestujte letecky do Brazílie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Londrina, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Londrina za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 462 km

Rezervácia letenky na letisko Franca

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Franca

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.