zavřít

Letenky Imperatriz (IMP)

Letisko Imperatriz (IMP) patrí k mestu Imperatriz, domovskou krajinou ktorého je Brazília. Rezervujte si letenky - Imperatriz. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Imperatriz, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Imperatriz
Medzinárodný názov letiska: Imperatriz
Letisko patrí k mestu: Letenky Imperatriz 218 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-3
Kódy letiska: IMP (SBIZ)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Imperatriz

Hľadáte letenky Pinto Martins (FOR) v meste Fortaleza ( Brazília)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Pinto Martins , alebo cestujte letecky do Brazílie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Pinto Martins , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Fortaleza, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 1003 km

Arpt Luis R. Magalhaes (SSA) spadá pod mesto Salvador, ktoré ležia v štáte Brazília. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Salvadoru - Arpt Luis R. Magalhaes, alebo cestujte letecky do Brazílie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Arpt Luis R. Magalhaes, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Salvador za skvelé ceny.

Letisko Augusto Severo (NAT) patrí k mestu Natal, domovskou krajinou ktorého je Brazília. Rezervujte si letenky do Natal - Augusto Severo. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Augusto Severo, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Natal lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 1358 km

Rezervácia letenky na letisko Imperatriz

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Imperatriz

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.