zavřít

Letenky Salvador

Mesto leží v štáte Salvador. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Salvadoru na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Salvador
Miestny názov mesta: Salvador (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Bahia, Baia, Baía, Salvador, Salvador da Bahia, Salvador de Bahia, Salvador de Bahio, Salvador de Bahía, Salvadora, Sao Salvador, ????????, ?????????, ??????, ??????, ???????, ????

Počet obyvateľov:2,71 mil. obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Arpt Luis R. Magalhaes (Salvador) - 21 km
Správna oblasť: Letenky Bahia

Letenky do Salvadoru a okolí

Hľadáte letenky Arpt Luis R. Magalhaes (SSA) v meste Salvador ( Brazília)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Salvadoru - Arpt Luis R. Magalhaes, alebo cestujte letecky do Brazílie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Arpt Luis R. Magalhaes, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Salvador, či požičanie auta z autopožičovne.

Guararapes (REC) spadá pod mesto Recife, ktoré ležia v štáte Brazília. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Recife - Guararapes, alebo cestujte letecky do Brazílie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Guararapes, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Recife za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 588 km

Letisko Eurico Sales (VIX) patrí k mestu Vitoria, domovskou krajinou ktorého je Brazília. Rezervujte si letenky - Eurico Sales. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Eurico Sales, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 656 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Salvador

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.