zavřít

Letenky Bourgas Burgas (BOJ)

Hľadáte letenky Burgas (BOJ) v meste Burgas ( Bulharsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Burgasu - Burgas, alebo cestujte letecky do Bulharska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Burgas, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Burgas, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Bourgas - Burgas
Medzinárodný názov letiska: Bourgas - Burgas
Letisko patrí k mestu: Letenky Burgas 196 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+2
Kódy letiska: BOJ (LBBG)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Bourgas - Burgas

Varna (VAR) spadá pod mesto Varna, ktoré ležia v štáte Bulharsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Varny - Varna, alebo cestujte letecky do Bulharska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Varna, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Varna za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 74 km

Letisko Mihail Kogalniceanu (CND) patrí k mestu Constanta, domovskou krajinou ktorého je Rumunsko. Rezervujte si letenky - Mihail Kogalniceanu. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Mihail Kogalniceanu, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Hľadáte letenky Ataturk (IST) v meste Istanbul ( Turecko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Istanbulu - Ataturk, alebo cestujte letecky do Turecka na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Ataturk, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Istanbul, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 213 km

Rezervácia letenky na letisko Bourgas - Burgas

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Burgas

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.