zavřít

Letenky Gorna Orechovitsa Gorna Oryahovitsa (GOZ)

Hľadáte letenky Gorna Oryahovitsa (GOZ) v meste Gorna Orechovitsa ( Bulharsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Gorna Oryahovitsa, alebo cestujte letecky do Bulharska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Gorna Oryahovitsa, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Gorna Orechovitsa, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Gorna Orechovitsa - Gorna Oryahovitsa
Medzinárodný názov letiska: Gorna Orechovica - Gorna Oryahovitsa
Letisko patrí k mestu: Letenky Veliko T?rnovo 66 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+2
Kódy letiska: GOZ (LBGO)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Gorna Orechovitsa - Gorna Oryahovitsa

Letisko Baneasa (BBU) patrí k mestu Bukurešť, domovskou krajinou ktorého je Rumunsko. Rezervujte si letenky do Bukurešti - Baneasa. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Baneasa, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Bukurešti lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 142 km

Otopeni (OTP) spadá pod mesto Bukurešť, ktoré ležia v štáte Rumunsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Bukurešti - Otopeni, alebo cestujte letecky do Rumunska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Otopeni, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Bukurešť za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 149 km

Hľadáte letenky Burgas (BOJ) v meste Burgas ( Bulharsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Burgasu - Burgas, alebo cestujte letecky do Bulharska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Burgas, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Burgas, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 209 km

Rezervácia letenky na letisko Gorna Orechovitsa - Gorna Oryahovitsa

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Gorna Oryahovitsa

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.