zavřít

Letenky Gorna Orechovitsa Gorna Oryahovitsa (GOZ)

Letisko Gorna Oryahovitsa (GOZ) patrí k mestu Gorna Orechovitsa, domovskou krajinou ktorého je Bulharsko. Rezervujte si letenky - Gorna Oryahovitsa. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Gorna Oryahovitsa, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Gorna Orechovitsa - Gorna Oryahovitsa
Medzinárodný názov letiska: Gorna Orechovica - Gorna Oryahovitsa
Letisko patrí k mestu: Letenky Veliko T?rnovo 66 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+2
Kódy letiska: GOZ (LBGO)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Gorna Orechovitsa - Gorna Oryahovitsa

Baneasa (BBU) spadá pod mesto Bukurešť, ktoré ležia v štáte Rumunsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Bukurešti - Baneasa, alebo cestujte letecky do Rumunska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Baneasa, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Bukurešť za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 142 km

Hľadáte letenky Otopeni (OTP) v meste Bukurešť ( Rumunsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Bukurešti - Otopeni, alebo cestujte letecky do Rumunska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Otopeni, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Bukurešť, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 149 km

Letisko Burgas (BOJ) patrí k mestu Burgas, domovskou krajinou ktorého je Bulharsko. Rezervujte si letenky do Burgasu - Burgas. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Burgas, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Burgasu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 209 km

Rezervácia letenky na letisko Gorna Orechovitsa - Gorna Oryahovitsa

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Gorna Oryahovitsa

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.