zavřít

Letenky Plovdiv (PDV)

Letisko Plovdiv (PDV) patrí k mestu Plovdiv, domovskou krajinou ktorého je Bulharsko. Rezervujte si letenky - Plovdiv. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Plovdiv, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Plovdiv
Medzinárodný názov letiska: Plovdiv
Letisko patrí k mestu: Letenky Asenovgrad 52 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+2
Kódy letiska: PDV (LBPD)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Plovdiv

Megas Alexandros (KVA) spadá pod mesto Kavala, ktoré ležia v štáte Grécko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Megas Alexandros, alebo cestujte letecky do Grécka na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Megas Alexandros, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Kavala za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 119 km

Hľadáte letenky Vrazhdebna (SOF) v meste Sofia ( Bulharsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Sofie - Vrazhdebna, alebo cestujte letecky do Bulharska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Vrazhdebna, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Sofia, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 173 km

Letisko Makedonia Apt. (SKG) patrí k mestu Solún, domovskou krajinou ktorého je Grécko. Rezervujte si letenky - Makedonia Apt.. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Makedonia Apt., potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 262 km

Rezervácia letenky na letisko Plovdiv

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Plovdiv

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.