zavřít

Letenky Sliven

Mesto leží v štáte . Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta:
Miestny názov mesta: Sliven
Počet obyvateľov:96 tisíc obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Stara Zagora - 81 km
Správna oblasť: Letenky Sliven

Letenky Sliven a okolí

Burgas (BOJ) spadá pod mesto Burgas, ktoré ležia v štáte Bulharsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Burgasu - Burgas, alebo cestujte letecky do Bulharska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Burgas, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Burgas za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 132 km

Hľadáte letenky Varna (VAR) v meste Varna ( Bulharsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Varny - Varna, alebo cestujte letecky do Bulharska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Varna, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Varna, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 175 km

Letisko Baneasa (BBU) patrí k mestu Bukurešť, domovskou krajinou ktorého je Rumunsko. Rezervujte si letenky do Bukurešti - Baneasa. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Baneasa, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Bukurešti lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 183 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Sliven

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.