zavřít

Letenky Sofia Vrazhdebna (SOF)

Vrazhdebna (SOF) spadá pod mesto Sofia, ktoré ležia v štáte Bulharsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Sofie - Vrazhdebna, alebo cestujte letecky do Bulharska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Vrazhdebna, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Sofia za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Sofia - Vrazhdebna
Medzinárodný názov letiska: Sofia
Letisko patrí k mestu: Letenky Sofia 1,15 mil. obyvatel
Časové pásmo: UTC+2
Kódy letiska: SOF (LBSF)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Sofia - Vrazhdebna

Letisko Skopje (SKP) patrí k mestu Skopje, domovskou krajinou ktorého je Macedónsko. Rezervujte si letenky do Skopje - Skopje. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Skopje, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Skopje lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 212 km

Hľadáte letenky Megas Alexandros (KVA) v meste Kavala ( Grécko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Megas Alexandros, alebo cestujte letecky do Grécka na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Megas Alexandros, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Kavala, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 226 km

Makedonia Apt. (SKG) spadá pod mesto Solún, ktoré ležia v štáte Grécko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Makedonia Apt., alebo cestujte letecky do Grécka na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Makedonia Apt., ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Solún za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 228 km

Rezervácia letenky na letisko Sofia - Vrazhdebna

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Vrazhdebna

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.