zavřít

Letenky Sofia

Mesto leží v štáte Sofia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Sofie na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Sofia
Miestny názov mesta: Sofia (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Serdica, Sofia, Sofie, Sofija, Sofio, Sofiya, Sofja, Sofya, Sofía, Sredets, Szofia, Szófia, Sófia, Ulpia-Serdica, ?????, ?????, ?????, ??????, ?????, ?????, ??????, ?????, ????, ???, ???

Počet obyvateľov:1,15 mil. obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Vrazhdebna (Sofia) - 10 km
Správna oblasť: Letenky Sofiya-Grad

Letenky do Sofie a okolí

Vrazhdebna (SOF) spadá pod mesto Sofia, ktoré ležia v štáte Bulharsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Sofie - Vrazhdebna, alebo cestujte letecky do Bulharska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Vrazhdebna, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Sofia za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 10 km

Hľadáte letenky Skopje (SKP) v meste Skopje ( Macedónsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Skopje - Skopje, alebo cestujte letecky do Macedónska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Skopje, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Skopje, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 203 km

Letisko Makedonia Apt. (SKG) patrí k mestu Solún, domovskou krajinou ktorého je Grécko. Rezervujte si letenky - Makedonia Apt.. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Makedonia Apt., potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 225 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Sofia

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.