zavřít

Letenky Stara Zagora (SZR)

Hľadáte letenky Stara Zagora (SZR) v meste Stara Zagora ( Bulharsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Stara Zagora, alebo cestujte letecky do Bulharska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Stara Zagora, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Stara Zagora, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Stara Zagora
Medzinárodný názov letiska: Stara Zagora
Letisko patrí k mestu: Letenky Stara Zagora 143 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+2
Kódy letiska: SZR (LBSZ)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Stara Zagora

Letisko Megas Alexandros (KVA) patrí k mestu Kavala, domovskou krajinou ktorého je Grécko. Rezervujte si letenky - Megas Alexandros. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Megas Alexandros, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 187 km

Burgas (BOJ) spadá pod mesto Burgas, ktoré ležia v štáte Bulharsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Burgasu - Burgas, alebo cestujte letecky do Bulharska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Burgas, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Burgas za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 208 km

Hľadáte letenky Baneasa (BBU) v meste Bukurešť ( Rumunsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Bukurešti - Baneasa, alebo cestujte letecky do Rumunska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Baneasa, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Bukurešť, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 218 km

Rezervácia letenky na letisko Stara Zagora

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Stara Zagora

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.