zavřít

Letenky Stara Zagora (SZR)

Letisko Stara Zagora (SZR) patrí k mestu Stara Zagora, domovskou krajinou ktorého je Bulharsko. Rezervujte si letenky - Stara Zagora. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Stara Zagora, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Stara Zagora
Medzinárodný názov letiska: Stara Zagora
Letisko patrí k mestu: Letenky Stara Zagora 143 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+2
Kódy letiska: SZR (LBSZ)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Stara Zagora

Megas Alexandros (KVA) spadá pod mesto Kavala, ktoré ležia v štáte Grécko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Megas Alexandros, alebo cestujte letecky do Grécka na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Megas Alexandros, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Kavala za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 187 km

Hľadáte letenky Burgas (BOJ) v meste Burgas ( Bulharsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Burgasu - Burgas, alebo cestujte letecky do Bulharska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Burgas, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Burgas, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 208 km

Letisko Baneasa (BBU) patrí k mestu Bukurešť, domovskou krajinou ktorého je Rumunsko. Rezervujte si letenky do Bukurešti - Baneasa. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Baneasa, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Bukurešti lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 218 km

Rezervácia letenky na letisko Stara Zagora

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Stara Zagora

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.