zavřít

Letenky Varna (VAR)

Letisko Varna (VAR) patrí k mestu Varna, domovskou krajinou ktorého je Bulharsko. Rezervujte si letenky do Varny - Varna. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Varna, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Varny lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Varna
Medzinárodný názov letiska: Varna
Letisko patrí k mestu: Letenky Varna 313 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+2
Kódy letiska: VAR (LBWN)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Varna

Burgas (BOJ) spadá pod mesto Burgas, ktoré ležia v štáte Bulharsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Burgasu - Burgas, alebo cestujte letecky do Bulharska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Burgas, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Burgas za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 74 km

Hľadáte letenky Mihail Kogalniceanu (CND) v meste Constanta ( Rumunsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Mihail Kogalniceanu, alebo cestujte letecky do Rumunska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Mihail Kogalniceanu, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Constanta, či požičanie auta z autopožičovne.

Letisko Baneasa (BBU) patrí k mestu Bukurešť, domovskou krajinou ktorého je Rumunsko. Rezervujte si letenky do Bukurešti - Baneasa. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Baneasa, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Bukurešti lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 229 km

Rezervácia letenky na letisko Varna

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Varna

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.