zavřít

Letenky Ostrava Mošnov (OSR)

Hľadáte letenky Mošnov (OSR) v meste Ostrava ( Česká republika)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Ostravy - Mošnov, alebo cestujte letecky do Slovenská republika na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Mošnov, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Ostrava, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Ostrava - Mošnov
Medzinárodný názov letiska: Ostrava - Mosnov
Letisko patrí k mestu: Letenky Ostrava 313 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: OSR (LKMT)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Ostrava - Mošnov

Letisko Žilina (ILZ) patrí k mestu Žilina, domovskou krajinou ktorého je Slovensko. Rezervujte si letenky - Žilina. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Žilina, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 74 km

Pyrzowice (KTW) spadá pod mesto Katowice, ktoré ležia v štáte Poľsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Pyrzowice, alebo cestujte letecky do Poľska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Pyrzowice, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Katowice za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 135 km

Hľadáte letenky Sliač (SLD) v meste Sliač ( Slovensko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Sliač, alebo cestujte letecky na Slovensko na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Sliač, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Sliač, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 159 km

Rezervácia letenky na letisko Ostrava - Mošnov

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Mošnov

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.