zavřít

Letenky Praha Ruzyně (PRG)

Letisko Ruzyně (PRG) patrí k mestu Praha, domovskou krajinou ktorého je Česká republika. Rezervujte si letenky do Prahy - Ruzyně. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Ruzyně, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Prahy lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Praha - Ruzyně
Medzinárodný názov letiska: Prague - Ruzyne
Letisko patrí k mestu: Letenky Praha 1,17 mil. obyvatel
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: PRG (LKPR)
Počet terminálov: 3

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Praha - Ruzyně

Drážďany (DRS) spadá pod mesto Drážďany, ktoré ležia v štáte Nemecko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Drážďan - Drážďany, alebo cestujte letecky do Nemecka na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Drážďany, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Drážďany za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 124 km

Hľadáte letenky Karlovy Vary (KLV) v meste Karlovy Vary ( Česká republika)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Karlových Varov - Karlovy Vary, alebo cestujte letecky do Slovenská republika na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Karlovy Vary, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Karlovy Vary, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 150 km

Letisko Schonefeld (SXF) patrí k mestu Berlín, domovskou krajinou ktorého je Nemecko. Rezervujte si letenky do Berlína - Schonefeld. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Schonefeld, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Berlína lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 259 km

Rezervácia letenky na letisko Praha - Ruzyně

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Ruzyně

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.