zavřít

Letenky Praha

Mesto leží v štáte Praha. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Prahy na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Praha
Miestny názov mesta: Praha (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Praag, Prag, Praga, Praga - Praha, Prago, Prague, Praha, Pr?g, Prág, Prága, Prâg, Pr?ga, ?????, ????, ????ae, ?????, ?????, ????, ????, ????, ?????, ???, ????, ?????, ???, ???, ???

Počet obyvateľov:1,17 mil. obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Ruzyně (Praha) - 18 km
Správna oblasť: Letenky Praha, hlavní město

Letenky do Prahy a okolí

Hľadáte letenky Ruzyně (PRG) v meste Praha ( Česká republika)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Prahy - Ruzyně, alebo cestujte letecky do Slovenská republika na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Ruzyně, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Praha, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 18 km

Drážďany (DRS) spadá pod mesto Drážďany, ktoré ležia v štáte Nemecko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Drážďan - Drážďany, alebo cestujte letecky do Nemecka na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Drážďany, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Drážďany za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 134 km

Letisko Karlovy Vary (KLV) patrí k mestu Karlovy Vary, domovskou krajinou ktorého je Česká republika. Rezervujte si letenky do Karlových Varov - Karlovy Vary. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Karlovy Vary, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Karlových Varov lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 168 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Praha

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.