zavřít

Letenky Akrotiri Akrotiri Raf (AKT)

Akrotiri Raf (AKT) spadá pod mesto Akrotiri, ktoré ležia v štáte Cyprus. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Akrotiri Raf, alebo cestujte letecky na Cypre na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Akrotiri Raf, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Akrotiri za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Akrotiri - Akrotiri Raf
Medzinárodný názov letiska: Akrotiri
Letisko patrí k mestu: Letenky Limassol 154 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Cyprus
Časové pásmo: UTC+2
Kódy letiska: AKT (LCRA)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Akrotiri - Akrotiri Raf

Hľadáte letenky Larnaca (LCA) v meste Larnaca ( Cyprus)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Larnaky - Larnaca, alebo cestujte letecky na Cypre na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Larnaca, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Larnaca, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 76 km

Letisko Beirut (BEY) patrí k mestu Bejrút, domovskou krajinou ktorého je Libanon. Rezervujte si letenky do Bejrútu - Beirut. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Beirut, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Bejrútu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 287 km

Antalya (AYT) spadá pod mesto Antalya, ktoré ležia v štáte Turecko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Antalye - Antalya, alebo cestujte letecky do Turecka na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Antalya, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Antalya za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 327 km

Rezervácia letenky na letisko Akrotiri - Akrotiri Raf

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Akrotiri Raf

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.