zavřít

Letenky Larnaca (LCA)

Letisko Larnaca (LCA) patrí k mestu Larnaca, domovskou krajinou ktorého je Cyprus. Rezervujte si letenky do Larnaky - Larnaca. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Larnaca, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Larnaky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Larnaca
Medzinárodný názov letiska: Larnaca
Letisko patrí k mestu: Letenky Larnaca 49 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Cyprus
Časové pásmo: UTC+2
Kódy letiska: LCA (LCLK)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Larnaca

Hľadáte letenky Beirut (BEY) v meste Bejrút (Libanon)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Bejrútu - Beirut, alebo cestujte letecky do Libanonu na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Beirut, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Bejrút, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 229 km

Adana (ADA) spadá pod mesto Adana, ktoré ležia v štáte Turecko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Adana - Adana, alebo cestujte letecky do Turecka na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Adana, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Adana za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 267 km

Letisko Ben Gurion (TLV) patrí k mestu Tel Aviv, domovskou krajinou ktorého je Izrael. Rezervujte si letenky - Ben Gurion. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Ben Gurion, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 298 km

Rezervácia letenky na letisko Larnaca

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Larnaca

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.