zavřít

Letenky Limassol

Mesto leží v štáte . Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta:
Miestny názov mesta: Limassol (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Lemesos, Lemessus, Leymosun, Limasol, Limassol, ???????, ???????, ?????

Počet obyvateľov:154 tisíc obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Akrotiri Raf (Akrotiri) - 9 km
Správna oblasť: Letenky Limassol
Štát: Letenky Cyprus

Letenky Limassol a okolí

Hľadáte letenky Larnaca (LCA) v meste Larnaca ( Cyprus)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Larnaky - Larnaca, alebo cestujte letecky na Cypre na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Larnaca, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Larnaca, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 68 km

Letisko Beirut (BEY) patrí k mestu Bejrút, domovskou krajinou ktorého je Libanon. Rezervujte si letenky do Bejrútu - Beirut. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Beirut, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Bejrútu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 284 km

Antalya (AYT) spadá pod mesto Antalya, ktoré ležia v štáte Turecko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Antalye - Antalya, alebo cestujte letecky do Turecka na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Antalya, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Antalya za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 325 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Limassol

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.