zavřít

Letenky Nicosia

Mesto leží v štáte . Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta:
Miestny názov mesta: Nicosia (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Lefkosa, Lefkosia, Lefkoşa, Nicosia, Nicosia - ????????, Nicosie, Nic?sia, Nicósia, Nikosia, Nikosija, Nikozia, Nikozija, Nikozio, Nikozja, Nikózia, ????????, ???????, ????????, ???????, ???????, ???????, ???????, ???????, ????, ????, ????

Počet obyvateľov:200 tisíc obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Larnaca - 39 km
Správna oblasť: Letenky Nicosia
Štát: Letenky Cyprus

Letenky Nicosia a okolí

Letisko Larnaca (LCA) patrí k mestu Larnaca, domovskou krajinou ktorého je Cyprus. Rezervujte si letenky do Larnaky - Larnaca. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Larnaca, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Larnaky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 39 km

Hľadáte letenky Beirut (BEY) v meste Bejrút (Libanon)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Bejrútu - Beirut, alebo cestujte letecky do Libanonu na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Beirut, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Bejrút, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 266 km

Adana (ADA) spadá pod mesto Adana, ktoré ležia v štáte Turecko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Adana - Adana, alebo cestujte letecky do Turecka na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Adana, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Adana za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 270 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Nicosia

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.