zavřít

Letenky Paphos (PFO)

Letisko Paphos (PFO) patrí k mestu Paphos, domovskou krajinou ktorého je Cyprus. Rezervujte si letenky - Paphos. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Paphos, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Paphos
Medzinárodný názov letiska: Paphos
Letisko patrí k mestu: Letenky Paphos 36 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Cyprus
Časové pásmo: UTC+2
Kódy letiska: PFO (LCPH)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Paphos

Larnaca (LCA) spadá pod mesto Larnaca, ktoré ležia v štáte Cyprus. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Larnaky - Larnaca, alebo cestujte letecky na Cypre na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Larnaca, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Larnaca za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 128 km

Hľadáte letenky Antalya (AYT) v meste Antalya ( Turecko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Antalye - Antalya, alebo cestujte letecky do Turecka na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Antalya, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Antalya, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 279 km

Letisko Beirut (BEY) patrí k mestu Bejrút, domovskou krajinou ktorého je Libanon. Rezervujte si letenky do Bejrútu - Beirut. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Beirut, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Bejrútu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 344 km

Rezervácia letenky na letisko Paphos

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Mestá v okolí letiska Paphos

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.