zavřít

Letenky Paphos (PFO)

Paphos (PFO) spadá pod mesto Paphos, ktoré ležia v štáte Cyprus. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Paphos, alebo cestujte letecky na Cypre na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Paphos, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Paphos za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Paphos
Medzinárodný názov letiska: Paphos
Letisko patrí k mestu: Letenky Paphos 36 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Cyprus
Časové pásmo: UTC+2
Kódy letiska: PFO (LCPH)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Paphos

Hľadáte letenky Larnaca (LCA) v meste Larnaca ( Cyprus)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Larnaky - Larnaca, alebo cestujte letecky na Cypre na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Larnaca, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Larnaca, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 128 km

Letisko Antalya (AYT) patrí k mestu Antalya, domovskou krajinou ktorého je Turecko. Rezervujte si letenky do Antalye - Antalya. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Antalya, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Antalye lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 279 km

Beirut (BEY) spadá pod mesto Bejrút, ktoré ležia v štáte Libanon. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Bejrútu - Beirut, alebo cestujte letecky do Libanonu na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Beirut, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Bejrút za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 344 km

Rezervácia letenky na letisko Paphos

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Mestá v okolí letiska Paphos

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.