zavřít

Letenky Kodaň Kastrup (CPH)

Letisko Kastrup (CPH) patrí k mestu Kodaň, domovskou krajinou ktorého je Dánsko. Rezervujte si letenky do Kodane - Kastrup. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Kastrup, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Kodane lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Kodaň - Kastrup
Medzinárodný názov letiska: Copenhagen - Kastrup
Letisko patrí k mestu: Letenky Kodaň 1,09 mil. obyvatel
Krajina:Letenky Dánsko
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: CPH (EKCH)
Počet terminálov: 3

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Kodaň - Kastrup

Hľadáte letenky Landvetter (GOT) v meste Goteborg ( Švédsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Goteborgu - Landvetter, alebo cestujte letecky do Švédska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Landvetter, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Goteborg, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 226 km

Tirstrup (AAR) spadá pod mesto Aarhus, ktoré ležia v štáte Dánsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Tirstrup, alebo cestujte letecky do Dánska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Tirstrup, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Aarhus za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 238 km

Letisko Save (GSE) patrí k mestu Goteborg, domovskou krajinou ktorého je Švédsko. Rezervujte si letenky do Goteborgu - Save. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Save, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Goteborgu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 250 km

Rezervácia letenky na letisko Kodaň - Kastrup

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Kastrup

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.