zavřít

Letenky Constanza (COZ)

Letisko Constanza (COZ) patrí k mestu Constanza, domovskou krajinou ktorého je Dominikánska republika. Rezervujte si letenky - Constanza. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Constanza, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Constanza
Medzinárodný názov letiska: Constanza
Letisko patrí k mestu: Letenky Bonao 73 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-4
Kódy letiska: COZ (MDCZ)
Počet terminálov:

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Constanza

Hľadáte letenky La Union (POP) v meste Puerto Plata ( Dominikánska republika)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - La Union , alebo cestujte letecky do Dominikánskej republiky na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na La Union , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Puerto Plata, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 36 km

Las Americas (SDQ) spadá pod mesto Santo Domingo, ktoré ležia v štáte Dominikánska republika. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Las Americas , alebo cestujte letecky do Dominikánskej republiky na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Las Americas , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Santo Domingo za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 118 km

Letisko Punta Cana (PUJ) patrí k mestu Punta Cana, domovskou krajinou ktorého je Dominikánska republika. Rezervujte si letenky - Punta Cana. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Punta Cana, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 262 km

Rezervácia letenky na letisko Constanza

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Constanza

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.