zavřít

Letenky Santo Domingo Las Americas (SDQ)

Hľadáte letenky Las Americas (SDQ) v meste Santo Domingo ( Dominikánska republika)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Las Americas , alebo cestujte letecky do Dominikánskej republiky na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Las Americas , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Santo Domingo, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Santo Domingo - Las Americas
Medzinárodný názov letiska: Santo Domingo - Las Americas
Letisko patrí k mestu: Letenky Santo Domingo 2,20 mil. obyvatel
Časové pásmo: UTC-4
Kódy letiska: SDQ (MDSD)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Santo Domingo - Las Americas

Letisko Punta Cana (PUJ) patrí k mestu Punta Cana, domovskou krajinou ktorého je Dominikánska republika. Rezervujte si letenky - Punta Cana. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Punta Cana, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 145 km

La Union (POP) spadá pod mesto Puerto Plata, ktoré ležia v štáte Dominikánska republika. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - La Union , alebo cestujte letecky do Dominikánskej republiky na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na La Union , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Puerto Plata za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 112 km

Hľadáte letenky Luis Munoz Marin (SJU) v meste San Juan ( Puerto Rico)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Luis Munoz Marin, alebo cestujte letecky do Puerto Rico na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Luis Munoz Marin, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste San Juan, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 408 km

Rezervácia letenky na letisko Santo Domingo - Las Americas

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Las Americas

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.