zavřít

Letenky Santo Domingo

Mesto leží v štáte Santo Domingo. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Santo Domingo na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Santo Domingo
Miestny názov mesta: Santo Domingo (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Ciudad Trujillo, Saint Domingue, Santa Domingo, Santo Domingo, Santo Domingo City, Santo Domingo de Guzman, Santo Domingo de Guzmán, ????? ?????????, ????? ???????, ???? ???????, ?????-???????, ???????, ????, ?????

Počet obyvateľov:2,20 mil. obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Herrera (Santo Domingo) - 8 km
Správna oblasť: Letenky Distrito Nacional

Letenky do Santo Domingo a okolí

Letisko Las Americas (SDQ) patrí k mestu Santo Domingo, domovskou krajinou ktorého je Dominikánska republika. Rezervujte si letenky - Las Americas . Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Las Americas , potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 26 km

La Union (POP) spadá pod mesto Puerto Plata, ktoré ležia v štáte Dominikánska republika. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - La Union , alebo cestujte letecky do Dominikánskej republiky na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na La Union , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Puerto Plata za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 89 km

Hľadáte letenky Punta Cana (PUJ) v meste Punta Cana ( Dominikánska republika)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Punta Cana, alebo cestujte letecky do Dominikánskej republiky na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Punta Cana, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Punta Cana, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 171 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí mesta Santo Domingo

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.