zavřít

Letenky Pärnu

Mesto leží v štáte . Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta:
Miestny názov mesta: Pärnu (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

PJARNU, Paernu, Parnawa, Parnu, Pernau, Pernava, Pernov, Piarnu, Pyaonu, Pyarnu, Pärnu, P?rnava, ????? , ?????, ??????

Počet obyvateľov:44 tisíc obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Ulemiste (Tallinn) - 111 km
Správna oblasť: Letenky Pärnumaa

Letenky Pärnu a okolí

Ulemiste (TLL) spadá pod mesto Tallinn, ktoré ležia v štáte Estónsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Tallinnu - Ulemiste, alebo cestujte letecky do Estónska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Ulemiste, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Tallinn za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 111 km

Letisko Vantaa (HEL) patrí k mestu Helsinky, domovskou krajinou ktorého je Fínsko. Rezervujte si letenky do Helsínk - Vantaa. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Vantaa, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Helsínk lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 202 km

Hľadáte letenky Turku (TKU) v meste Turku ( Fínsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Turku, alebo cestujte letecky do Fínska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Turku, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Turku, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 332 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Pärnu

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.