zavřít

Letenky Tallinn Ulemiste (TLL)

Ulemiste (TLL) spadá pod mesto Tallinn, ktoré ležia v štáte Estónsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Tallinnu - Ulemiste, alebo cestujte letecky do Estónska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Ulemiste, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Tallinn za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Tallinn - Ulemiste
Medzinárodný názov letiska: Tallinn-ulemiste International - Tallinn
Letisko patrí k mestu: Letenky Tallinn 394 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+2
Kódy letiska: TLL (EETN)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Tallinn - Ulemiste

Letisko Vantaa (HEL) patrí k mestu Helsinky, domovskou krajinou ktorého je Fínsko. Rezervujte si letenky do Helsínk - Vantaa. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Vantaa, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Helsínk lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 92 km

Hľadáte letenky Pirkkala (TMP) v meste Tampere ( Fínsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Tampere - Pirkkala, alebo cestujte letecky do Fínska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Pirkkala, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Tampere, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 246 km

Turku (TKU) spadá pod mesto Turku, ktoré ležia v štáte Fínsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Turku, alebo cestujte letecky do Fínska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Turku, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Turku za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 307 km

Rezervácia letenky na letisko Tallinn - Ulemiste

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Ulemiste

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.