zavřít

Letenky Helsinki Vantaa (HEL)

Vantaa (HEL) spadá pod mesto Helsinky, ktoré ležia v štáte Fínsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Helsínk - Vantaa, alebo cestujte letecky do Fínska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Vantaa, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Helsinky za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Helsinki - Vantaa
Medzinárodný názov letiska: Helsinki - Helsinki Vantaa
Letisko patrí k mestu: Letenky Helsinky 558 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Fínsko
Časové pásmo: UTC+2
Kódy letiska: HEL (EFHK)
Počet terminálov: 3

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Helsinki - Vantaa

Letisko Ulemiste (TLL) patrí k mestu Tallinn, domovskou krajinou ktorého je Estónsko. Rezervujte si letenky do Tallinnu - Ulemiste. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Ulemiste, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Tallinnu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 92 km

Hľadáte letenky Pirkkala (TMP) v meste Tampere ( Fínsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Tampere - Pirkkala, alebo cestujte letecky do Fínska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Pirkkala, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Tampere, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 189 km

Jyvaskyla (JYV) spadá pod mesto Jyvaskyla, ktoré ležia v štáte Fínsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Jyvaskyla, alebo cestujte letecky do Fínska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Jyvaskyla, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Jyvaskyla za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 224 km

Rezervácia letenky na letisko Helsinki - Vantaa

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Mestá v okolí letiska Vantaa

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.