zavřít

Letenky Mariehamn (MHQ)

Letisko Mariehamn (MHQ) patrí k mestu Mariehamn, domovskou krajinou ktorého je Fínsko. Rezervujte si letenky - Mariehamn. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Mariehamn, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Mariehamn
Medzinárodný názov letiska: Mariehamn
Letisko patrí k mestu: Letenky Rauma 37 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Fínsko
Časové pásmo: UTC+2
Kódy letiska: MHQ (EFMA)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Mariehamn

Arlanda (ARN) spadá pod mesto Štokholm, ktoré ležia v štáte Švédsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Arlanda, alebo cestujte letecky do Švédska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Arlanda, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Štokholm za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 226 km

Hľadáte letenky Turku (TKU) v meste Turku ( Fínsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Turku, alebo cestujte letecky do Fínska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Turku, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Turku, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 266 km

Letisko Ornskoldsvik (OER) patrí k mestu Ornskoldsvik, domovskou krajinou ktorého je Švédsko. Rezervujte si letenky - Ornskoldsvik. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Ornskoldsvik, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 359 km

Rezervácia letenky na letisko Mariehamn

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Mariehamn

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.