zavřít

Letenky Varkaus (VRK)

Hľadáte letenky Varkaus (VRK) v meste Varkaus ( Fínsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Varkaus, alebo cestujte letecky do Fínska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Varkaus, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Varkaus, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Varkaus
Medzinárodný názov letiska: Varkaus
Letisko patrí k mestu: Letenky Kuopio 89 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Fínsko
Časové pásmo: UTC+2
Kódy letiska: VRK (EFVR)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Varkaus

Letisko Savonlinna (SVL) patrí k mestu Savonlinna, domovskou krajinou ktorého je Fínsko. Rezervujte si letenky - Savonlinna. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Savonlinna, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 122 km

Jyvaskyla (JYV) spadá pod mesto Jyvaskyla, ktoré ležia v štáte Fínsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Jyvaskyla, alebo cestujte letecky do Fínska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Jyvaskyla, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Jyvaskyla za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 245 km

Hľadáte letenky Pulkovo (LED) v meste Petrohrad ( Rusko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Petrohradu - Pulkovo, alebo cestujte letecky do Ruska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Pulkovo, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Petrohrad, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 352 km

Rezervácia letenky na letisko Varkaus

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Mestá v okolí letiska Varkaus

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.