zavřít

Letenky Beziers Beziers Vias (BZR)

Beziers Vias (BZR) spadá pod mesto Beziers, ktoré ležia v štáte Francúzsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Beziers Vias, alebo cestujte letecky do Francúzska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Beziers Vias, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Beziers za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Beziers - Beziers Vias
Medzinárodný názov letiska: Beziers - Vias
Letisko patrí k mestu: Letenky Béziers 74 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: BZR (LFMU)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Beziers - Beziers Vias

Hľadáte letenky Frejorgues (MPL) v meste Montpellier ( Francúzsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Frejorgues, alebo cestujte letecky do Francúzska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Frejorgues, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Montpellier, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 73 km

Letisko Llabanere (PGF) patrí k mestu Perpignan, domovskou krajinou ktorého je Francúzsko. Rezervujte si letenky - Llabanere. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Llabanere, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 84 km

Costa Brava (GRO) spadá pod mesto Gerona, ktoré ležia v štáte Španielsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Costa Brava, alebo cestujte letecky do Španielska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Costa Brava, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Gerona za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 171 km

Rezervácia letenky na letisko Beziers - Beziers Vias

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Beziers Vias

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.