zavřít

Letenky Carcassonne Salvaza (CCF)

Salvaza (CCF) spadá pod mesto Carcassonne, ktoré ležia v štáte Francúzsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Salvaza, alebo cestujte letecky do Francúzska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Salvaza, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Carcassonne za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Carcassonne - Salvaza
Medzinárodný názov letiska: Carcassonne - Salvaza
Letisko patrí k mestu: Letenky Carcassonne 50 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: CCF (LFMK)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Carcassonne - Salvaza

Letisko Llabanere (PGF) patrí k mestu Perpignan, domovskou krajinou ktorého je Francúzsko. Rezervujte si letenky - Llabanere. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Llabanere, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 82 km

Hľadáte letenky Blagnac (TLS) v meste Toulouse ( Francúzsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Toulouse - Blagnac, alebo cestujte letecky do Francúzska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Blagnac, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Toulouse, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 115 km

Costa Brava (GRO) spadá pod mesto Gerona, ktoré ležia v štáte Španielsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Costa Brava, alebo cestujte letecky do Španielska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Costa Brava, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Gerona za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 154 km

Rezervácia letenky na letisko Carcassonne - Salvaza

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Salvaza

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.