zavřít

Letenky Carcassonne Salvaza (CCF)

Hľadáte letenky Salvaza (CCF) v meste Carcassonne ( Francúzsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Salvaza, alebo cestujte letecky do Francúzska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Salvaza, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Carcassonne, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Carcassonne - Salvaza
Medzinárodný názov letiska: Carcassonne - Salvaza
Letisko patrí k mestu: Letenky Carcassonne 50 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: CCF (LFMK)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Carcassonne - Salvaza

Llabanere (PGF) spadá pod mesto Perpignan, ktoré ležia v štáte Francúzsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Llabanere, alebo cestujte letecky do Francúzska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Llabanere, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Perpignan za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 82 km

Letisko Blagnac (TLS) patrí k mestu Toulouse, domovskou krajinou ktorého je Francúzsko. Rezervujte si letenky do Toulouse - Blagnac. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Blagnac, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Toulouse lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 115 km

Hľadáte letenky Costa Brava (GRO) v meste Gerona ( Španielsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Costa Brava, alebo cestujte letecky do Španielska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Costa Brava, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Gerona, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 154 km

Rezervácia letenky na letisko Carcassonne - Salvaza

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Salvaza

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.