zavřít

Letenky Evreux Fauville (EVX)

Letisko Fauville (EVX) patrí k mestu Evreux, domovskou krajinou ktorého je Francúzsko. Rezervujte si letenky - Fauville. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Fauville, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Evreux - Fauville
Medzinárodný názov letiska: Evreux - Fauville
Letisko patrí k mestu: Letenky Évreux 58 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: EVX (LFOE)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Evreux - Fauville

Orly (ORY) spadá pod mesto Paríž, ktoré ležia v štáte Francúzsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Paríža - Orly, alebo cestujte letecky do Francúzska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Orly, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Paríž za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 133 km

Hľadáte letenky Charles De Gaulle (CDG) v meste Paríž ( Francúzsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Charles De Gaulle, alebo cestujte letecky do Francúzska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Charles De Gaulle, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Paríž, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 148 km

Letisko Lesquin (LIL) patrí k mestu Lille, domovskou krajinou ktorého je Francúzsko. Rezervujte si letenky - Lesquin. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Lesquin, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 269 km

Rezervácia letenky na letisko Evreux - Fauville

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Fauville

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.