zavřít

Letenky Paris Le Bourget (LBG)

Letisko Le Bourget (LBG) patrí k mestu Paríž, domovskou krajinou ktorého je Francúzsko. Rezervujte si letenky do Paríža - Le Bourget. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Le Bourget, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Paríža lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Paris - Le Bourget
Medzinárodný názov letiska: Paris - Le Bourget
Letisko patrí k mestu: Letenky Le Blanc-Mesnil 48 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: LBG (LFPB)
Počet terminálov: 3

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Paris - Le Bourget

Charles De Gaulle (CDG) spadá pod mesto Paríž, ktoré ležia v štáte Francúzsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Charles De Gaulle, alebo cestujte letecky do Francúzska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Charles De Gaulle, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Paríž za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 13 km

Hľadáte letenky Orly (ORY) v meste Paríž ( Francúzsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Paríža - Orly, alebo cestujte letecky do Francúzska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Orly, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Paríž, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 28 km

Letisko Lesquin (LIL) patrí k mestu Lille, domovskou krajinou ktorého je Francúzsko. Rezervujte si letenky - Lesquin. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Lesquin, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 191 km

Rezervácia letenky na letisko Paris - Le Bourget

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Le Bourget

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.