zavřít

Letenky Paris Orly (ORY)

Hľadáte letenky Orly (ORY) v meste Paríž ( Francúzsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Paríža - Orly, alebo cestujte letecky do Francúzska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Orly, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Paríž, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Paris - Orly
Medzinárodný názov letiska: Paris - Orly
Letisko patrí k mestu: Letenky Choisy-le-Roi 36 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: ORY (LFPO)
Počet terminálov: 3

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Paris - Orly

Letisko Charles De Gaulle (CDG) patrí k mestu Paríž, domovskou krajinou ktorého je Francúzsko. Rezervujte si letenky - Charles De Gaulle. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Charles De Gaulle, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 37 km

Lesquin (LIL) spadá pod mesto Lille, ktoré ležia v štáte Francúzsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Lesquin, alebo cestujte letecky do Francúzska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Lesquin, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Lille za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 219 km

Hľadáte letenky Brussels (BRU) v meste Brusel ( Belgicko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Brussels, alebo cestujte letecky do Belgicka na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Brussels, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Brusel, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 336 km

Rezervácia letenky na letisko Paris - Orly

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Orly

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.