zavřít

Letenky Paríž Charles De Gaulle (CDG)

Hľadáte letenky Charles De Gaulle (CDG) v meste Paríž ( Francúzsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Charles De Gaulle, alebo cestujte letecky do Francúzska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Charles De Gaulle, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Paríž, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Paríž - Charles De Gaulle
Medzinárodný názov letiska: Paris - Charles De Gaulle
Letisko patrí k mestu: Letenky Villepinte 37 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: CDG (LFPG)
Počet terminálov: 4

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Paríž - Charles De Gaulle

Orly (ORY) spadá pod mesto Paríž, ktoré ležia v štáte Francúzsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Paríža - Orly, alebo cestujte letecky do Francúzska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Orly, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Paríž za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 37 km

Letisko Lesquin (LIL) patrí k mestu Lille, domovskou krajinou ktorého je Francúzsko. Rezervujte si letenky - Lesquin. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Lesquin, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 183 km

Hľadáte letenky Brussels (BRU) v meste Brusel ( Belgicko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Brussels, alebo cestujte letecky do Belgicka na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Brussels, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Brusel, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 301 km

Rezervácia letenky na letisko Paríž - Charles De Gaulle

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Charles De Gaulle

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.