zavřít

Letenky Pau Uzein (PUF)

Letisko Uzein (PUF) patrí k mestu Pau, domovskou krajinou ktorého je Francúzsko. Rezervujte si letenky - Uzein. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Uzein, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Pau - Uzein
Medzinárodný názov letiska: Pau - Pau Pyrenees
Letisko patrí k mestu: Letenky Pau 83 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: PUF (LFBP)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Pau - Uzein

Hľadáte letenky Anglet (BIQ) v meste Biarritz ( Francúzsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Anglet, alebo cestujte letecky do Francúzska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Anglet, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Biarritz, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 124 km

Pamplona (PNA) spadá pod mesto Pamplona, ktoré ležia v štáte Španielsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Pamplona, alebo cestujte letecky do Španielska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Pamplona, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Pamplona za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 152 km

Letisko San Sebastian (EAS) patrí k mestu San Sebastian, domovskou krajinou ktorého je Španielsko. Rezervujte si letenky - San Sebastian. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na San Sebastian, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 153 km

Rezervácia letenky na letisko Pau - Uzein

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Uzein

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.